Referencje

Wielu z Naszych Klientów decyduje się na powtórny zakup nieruchomości w naszej firmie lub poleca nas Swoim znajomym co według nas świadczy o naszej rzetelności i wiarygodności.

Deweloper okazał się w 100% słowny i wiarygodny, bardzo wysoka jakość usług, miły i bezproblemowy kontakt, wysoka kultura osobista, z czystym sumieniem polecamy każdemu kto myśli o kupnie mieszkania.
Osiedle Kanada daje zarówno spokój od zgiełku ruchliwego miasta, jak również bezproblemowe dotarcie do centrum.
Mieszkania o fajnym układzie, duży wybór metrażu. Duży plus za podziemny garaż, windę oraz możliwość posiadania tarasu na parterze.
Kontakt z deweloperem bardzo dobry, na bieżąco informowanie o wszystkich zmianach czy opóźnieniach
Bardzo polecam firmę Piopus. Kupiliśmy mieszaknie na osiedlu 'Kanada' na ul. Wileńskiej od tego dewelopera. Dbałość o wykonanie, świetne wyciszenie mieszkań i co rzadko się zdarza w branży budowlanej- terminowość sprawiają, że ten deweloper należy do ścisłej czołówki wśród deweloperów w naszym regionie. Również okolica inwestycji jest atrakcyjna- cisza, spokój- to coś, czego zdecyowanie oczekiwałam i otrzymałam. Polecam w 100%!
Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Kanada?
Architektura budynku jest przykładem najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.
Świetnie zaprojektowany budynek charakteryzuje się wyrafinowaną elegancją i prestiżem, który jest wpasowany w spokojne, zielone i czyste otoczenie. Wysoka jakość wykończenia i ponadprzeciętne walory użytkowe i estetyczne a także niezwykle profesjonalna, uczciwa i serdeczna współpraca z firmą PIOPUS Development sprawiły, że zakup mieszkania na Osiedlu Kanada było najprzyjemniejszym i najlepszym wyborem.
Chciałabym też podkreślić, że przy odbiorze jakościowym mieszkania nie miałam żadnych uwag, każdy detal był dopracowany i wykończony. Okolica - natura, łąki, leśne stawy, czyste powietrze, spokojna okolica, korty,siłownia i sale gimnastyczne.
Polecam
Na osiedlu Kanada mieszkamy od lipca. Nasz blok jest usytuowany w takim miejscu, że nie docierają do nas praktycznie żadne odgłosy związane z samochodami i zgiełkiem ulicznym. Okolica jest przyjemna, odpowiednia lokalizacja i ustronne położenie sprawiają, ze czujemy się komfortowo, mamy wiele alternatyw na wyjście na spacer. Natomiast dojazd samochodem do centrum Oleśnicy zajmuje nam tylko 4-5minut, co jest ogromnym atutem położenia tego osiedla.
Osiedle Kanada to bardzo spokojna okolica na uboczu miasta. Na tyle spokojna że nad ranem pod okna podchodzą sarny z okolicznych terenów zielonych. Architektura budynku jest estetyczna i funkcjonalna. Co do samego dewelopera – jak na każdej budowie nie obyło się bez błędów wykonawczych, ale to w żaden sposób nie umniejsza firmie PIOPUS. W sposób profesjonalny usunięte zostały wszystkie drobne nieprawidłowości, oraz spełnione zostały wszystkie ustalenia. Kontakt, podejście do klienta, zaangażowanie – wszystko na najwyższym poziomie
Witam, polecam dewelopera Piopus. Wszystko przejrzyste. Pani Dorota złota kobieta, wszystko wyjaśni, pomoże . Polecam.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu mieszkania na Wileńskiej, spokojna i cicha okolica to dodatkowy aut tego miejsca. Budynek zewnątrz jak i wewnątrz wygląda bardzo estetycznie. Polecam!!
Spokojna okolica, dobra komunikacja z miastem, przystanek na głównej drodze, szkoła w pobliżu.
Blok ciepły, mieszkania przytulne, funkcjonalny układ. Ewentualne problemy rozwiązywane sprawnie i na bieżąco, świetny kontakt z Deweloperem, realizacja umowy developerskiej zgodnie z zapisami.
Polecamy 10/10
Witam
Chciałabym powiedzieć kilka słów na temat mieszkania na ul. Wileńskiej 36, nowego bloku powstałego przez "PIOPUS Development ", otóż jest to bardzo dobry wybór z mojej strony kupno mieszkania na tym nowo powstającym OSIEDLU KANADA. Blok jest mały zawiera tylko 2 klatki, więc nie ma dużego skupiska ludzi, są garaże podziemne gdzie też jest plus.
Klatki są przestronne, również dodatkowy plus są windy gdzie można zjechać bezpośrednio do podziemnych garaży. Co do okolicy, jest to spokojna okolica z dala od drogi głównej, z dala od hałasu samochodów. W około znajdują się ogródki działkowe, dużo zieleni, cisza i spokój. Naprzeciw bloku
Znajduje się Szkoła Podstawowa gdzie dla młodych małżeństw też jest dobre rozwiązanie, jeżeli chodzi o dzieci wieku szkolnym. Jeżeli chodzi o samą firmę naprawdę byłam bardzo zadowolona z kontaktu z Panem Piotrem i Panią Dorotą, bardzo dużo pomagali mi w przyspieszeniu oddania mieszkania, polecili mi dobrych fachowców do wykończenia mieszkania, są bardzo mili i uprzejmi. Obok naszego bloku ma powstać drugi blok budowany przez tę samą firmę, zachęcam wszystkich, którzy zamierzają kupić nowe mieszkanie do kupna mieszkania na Osiedlu Kanada
Idealnego mieszkania szukaliśmy w Oleśnicy przez półtora roku. Osiedle Kanada było strzałem w dziesiątkę. Ciekawy układ, cicha okolica, dobra jakość wykończenia. To wszystko w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiło, że mieszkając tu od roku ani przez chwilę nie żałowaliśmy wyboru.