Osiedle KANADA – nowe mieszkania na sprzedaż

Osiedle Kanada to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składajacy się z budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w Oleśnicy przy ulicy Wileńskiej.

Obecnie realizowany jest I Etap inwestycji obejmujący budynek czteropiętrowy wyposażony w nowoczesne windy wraz z wewnętrzną komunikacją. Ofertę stanowią 43 mieszkania o szerokiej gamie metraży od 28,10 do 74,99 m2 i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi. Lokale znajdujące się na parterze będą posiadać przestronne tarasy, a mieszkania na wyższych piętrach balkony. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji naziemne miejsca postojowe i garaże w parkingu podziemnym, pomieszczenia wspólne dla rowerówi wózków.

Dla Nabywców ceniących wygodę i czas przygotowaliśmy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz!

I tak dzięki naszym fachowcom od wykończenia i Doradcom Kredytowym wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości będzie można załatwić w jednym miejscu i wprowadzić się do gotowego mieszkania.

Naszą Inwestycję wyróżnia na tle innych miejsce jej położenia tj. w dzielnicy Zielone Ogrody, gdzie dominują ogródki działkowe i niska zabudowa jednorodzinna oraz komfort funkcjonalnych, różnorodnych mieszkań. Połączenie to wraz z nowoczesną architekturą budynku sprawia, iż jest to idelne miejsce dla tych którzy lubią się wyciszyć na łonie natury oraz dla osób aktywnych. Z myśląo najmłodszych zaprojektowano plac zabaw, a dla dorosłych istnieje możliwość korzystania z przyległej sali gimnastycznej i boiska. Obiecująco prezentują się plany budowy obwodnicy wschodniej Oleśnicy około 350 metrów od osiedla, dzięki której szybko będzie można włączyć się w drogę S-8 Wrocław-Warszawa.

„Osiedle KANADA to komfortowa przestrzeń do życia” dzięki:

  • różnorodności mieszkań,każde z balkonem i pięknym widokiem na „Zielone Ogrody”,
  • dobrej komunikacji ze ścisłym centrum Oleśnicy z placówkami handlowo-usługowymi i oświatowymi,
  • bezpośredniej bliskości terenów rekreacyjnych, nowoczesnej sali gimnastycznej, boiska ORLIK,
  • możliwości współfinansowaniu ze środków z MdM,
  • możliwości wykończenia „pod klucz”,
  • gwarancji bezpiecznego zakupu ( zgodnie z Ustawą Deweloperską),
  • niskim kosztom eksplatacji wskutek zastosowania wysokiej jakości materiałów i nowoczesnym technologiom,
  • dodatkowym miejscom postojowym ponad ilość mieszkań,
  • nowoczesnym windom obsługującym wszystkie piętra wraz z podziemnym garażem.