Już od 25 lat spełniamy Państwa marzenia!

Jesteśmy 25 letnią firmą, która jako jeden z pierwszych deweloperów w Oleśnicy nieprzerwanie od 1996 roku zajmuje się wyłącznie budowaniem mieszkań i domów na sprzedaż. Przez ten okres z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty inwestycyjne w Oleśnicy i Bierutowie, co potwierdza stabilną i wiarygodną pozycję firmy na lokalnym rynku deweloperskim.

Priorytem firmy w odpowiedzi na potrzeby klientów jest kreowanie przestrzeni, w której ludzie czują się bezpiecznie i zachowują swoją prywatność. Realizujemy to poprzez budowanie dobrych jakościowo mieszkań w dogodnych lokalizacjach wśród zieleni, blisko centrum a jednak z dala od miejskiej wrzawy i zgiełku.

Oferowane przez nas budynki wykonywane są w wysokim standardzie i z dobrych jakościowo materiałów budowlanych. Stosujemy takie rozwiązania techniczne, które podczas eksploatacji swojego mieszkania napewno doceni Właściciel.

Wielu z Naszych Klientów decyduje się na powtórny zakup nieruchomości w naszej firmie lub poleca nas Swoim znajomym co według nas świadczy o naszej rzetelności i wiarygodności.